Naše poslanie a vízia

POSLANIE, VÍZIA A HODNOTY

Naše poslanie je stať sa celosvetovou značkou a ponúkať šperky a doplnky, ktoré našich zákazníkov budú sprevádzať po celý život. Chceme byť žiadanou značkou, ktorú zákazníci oceňujú za kvalitu našich produktov, našu vášeň a cit pre detail.


Máme víziu. Chceme, aby sa značka Tous stala najznámejšou značkou luxusných šperkov na svete. Značkou, ktorá sa jedinečným spôsobom stará o svojich zákazníkov, spolupracovníkov a celú spoločnosť.

Naši zákazníci nám dávajú silu. Naši vysoko kvalifikovaní zamestnanci robia všetko preto, aby našim zákazníkom zaistili tie najkvalitnejšie služby. Zákazníci Tous si zaslúži to najlepšie.

Sme kreatívni. Nebojíme sa fungovať inak. Vďaka flexibilite a odvahe nášho tímu a vysoko kvalitným produktom zvládame každodenné výzvy.

Angažujeme sa. Plníme svoje sny - sme slobodní a verní našim hodnotám. Staráme sa o našich spolupracovníkov a budujeme spoločný cieľ.

Sme jeden tím. Všetci spoločne sa snažíme o úspech našej spoločnosti. Každý individuálny talent prispieva k plneniu spoločného cieľa. Naša práca je založená na vysoko kvalitných medziľudských vzťahoch.

Sme kozmopolitní. Pri rozvoji nášho podnikania a produktov vychádzame zo sveta okolo nás. S našimi zamestnanci jednáme s rešpektom.